Îl folosesc de 3 ani. Pot sa spun ca motorul merge bine cu el și nu consuma uleiul față de cum consuma cu alt ulei. 5 litri îmi ajunge de la schimb la schimb. Ford f 1 2002 1.6.
Uleiul care este recomandat pentru mașina, deja l-am schimbat, exact trei litri, sunt mulțumit de timpii de livrare și consult. Recomand uleideulei. ro
Am luat acest ulei ptr un atv. Este un ulei care respecta normele GM si este fabricat in Germania. Pretul este bun ptr ceea ce ofera iar atv-ul functioneaza excelent cu el.